#235

Václav Bubeníček
(1913 – 1989)

Soubor kreseb

BUBENÍČEK Václav
BUBENÍČEK Václav
BUBENÍČEK Václav
#235

Václav Bubeníček
(1913 – 1989)

Soubor kreseb

Drawings
1 limit
220 zobrazení
400 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
9. 12. 2020 18:00

tuš
31 x 22 cm
signováno
papír, sedm volných listů
provenience
1913-1989

Soubor kreseb