technika | tuš |
rozměr | 31 x 22 cm |
signatura | signováno |
stav díla | papír, sedm volných listů |
provenience | 1913-1989 |
Soubor kreseb
technika | tuš |
rozměr | 31 x 22 cm |
signatura | signováno |
provenience | 1913-1989 |