technika | suchá jehla |
rozměr | 21 x 15 cm |
rok | 1993 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | Sborníček k 70. narozeninám malíře Jaroslava Klápště, soukromý tisk,několik stran textu, jako příloha grafický list, suchá jehla J. K., |
provenience | 1923-1999 |
Sborníček