#238

KLÁPŠTĚ Jaroslav

KLÁPŠTĚ Jaroslav
#238

KLÁPŠTĚ Jaroslav

Rare books
1 limit
234 zobrazení
350 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 200 Kč
9. 12. 2020 18:00
89. Aukce - internetová
89. Aukce - internetová

suchá jehla
21 x 15 cm
1993
signováno tužkou
Sborníček k 70. narozeninám malíře Jaroslava Klápště, soukromý tisk,několik stran textu, jako příloha grafický list, suchá jehla J. K.,
provenience
1923-1999

Sborníček