technika | kombinovaná malířská technika |
rozměr | 42 x 52 cm |
rok | 1968 |
signatura | signováno |
stav díla | papír, sklo |
provenience | 1919-1973 |
Abstraktní kompozice
rozměr | 42 x 52 cm |
rok | 1968 |
signatura | signováno |
stav díla | papír, sklo |
provenience | 1919-1973 |