#296

Vladimír Koutský
(1919 – 1973)

Abstraktní kompozice

KOUTSKÝ Vladimír
#296

Vladimír Koutský
(1919 – 1973)

Abstraktní kompozice

Drawings
1 limit
192 zobrazení
400 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 400 Kč
9. 12. 2020 18:00

kombinovaná malířská technika
42 x 52 cm
1968
signováno
papír, sklo
provenience
1919-1973

Abstraktní kompozice