Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#300
LÖBL Otto
#300
LÖBL Otto
Drawings
1 limit
195 zobrazení
100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
9. 12. 2020 18:00
89. Aukce - internetová
Aukční katalog
akvarel
37 x 25 cm
signováno
papír, pasparta
provenience
1885-1937
Portrét muže
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript