#300

LÖBL Otto

LÖBL Otto
#300

LÖBL Otto

Drawings
1 limit
195 zobrazení
100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
9. 12. 2020 18:00
89. Aukce - internetová
89. Aukce - internetová

akvarel
37 x 25 cm
signováno
papír, pasparta
provenience
1885-1937

Portrét muže