#302

NOVÁKOVÁ Ivana

NOVÁKOVÁ Ivana
#302

NOVÁKOVÁ Ivana

Drawings
182 zobrazení
9. 12. 2020 18:00
89. Aukce - internetová
89. Aukce - internetová

akvarel, pastelky, tuš
23 x 42 cm
karton, volný list
provenience
*1963

Na výletě