Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#302
NOVÁKOVÁ Ivana
#302
NOVÁKOVÁ Ivana
Drawings
182 zobrazení
100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
9. 12. 2020 18:00
89. Aukce - internetová
Aukční katalog
akvarel, pastelky, tuš
23 x 42 cm
karton, volný list
provenience
*1963
Na výletě
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript