technika | porcelán |
rozměr | výška 22,5 cm |
rok | polovina 20.stol. |
signatura | značeno Made in Czechoslovakia |
stav díla | malovaný biskvit |
technika | porcelán |
rozměr | výška 22,5 cm |
rok | polovina 20.stol. |