technika | keramika |
rozměr | výška 15 cm |
rok | polovina 20.stol. |
signatura | značeno Ditmar Urbach |
stav díla | glazovaná malovaná keramika |
technika | keramika |
rozměr | výška 15 cm |
rok | polovina 20.stol. |