#164

Album von Karlsbad

Album von Karlsbad
Album von Karlsbad
Album von Karlsbad
#164

Album von Karlsbad

Varia
1 limit
240 zobrazení
400 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 200 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

pohlednice
15 x 9,5 cm
30.léta 20.stol.
vydavatel Franz Fiedler, 12 složených pohlednic, barevná litografie,