technika | pohlednice |
rozměr | 15 x 9,5 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
stav díla | vydavatel Franz Fiedler, 12 složených pohlednic, barevná litografie, |
technika | pohlednice |
rozměr | 15 x 9,5 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |