#166

TALÍŘ, MÍŠEŇ

TALÍŘ, MÍŠEŇ
TALÍŘ, MÍŠEŇ
TALÍŘ, MÍŠEŇ
#166

TALÍŘ, MÍŠEŇ

Porcelain
267 zobrazení
3 400 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

porcelán
průměr 23,5 cm
30.léta 20.stol.
značeno
prostřihovaný okraj, malovaný květinový dekor, značeno Státní manufaktura na výrobu porcelánu v Míšni ( zkřížené meče)