technika | porcelán |
rozměr | průměr 23,5 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
signatura | značeno |
stav díla | prostřihovaný okraj, malovaný květinový dekor, značeno Státní manufaktura na výrobu porcelánu v Míšni ( zkřížené meče) |
technika | porcelán |
rozměr | průměr 23,5 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
signatura | značeno |