#167

MAPA NEJDECKA

MAPA NEJDECKA
MAPA NEJDECKA
MAPA NEJDECKA
#167

MAPA NEJDECKA

MAPA
1 limit
361 zobrazení
500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 500 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

barevná litografie
30 x 32 cm
kolem roku 1900
nakreslil Hermánn Zettl, řídící učitel, vydal Adlof Zinner Falkenau, značně poškozeno, pasparta, sklo