technika | barevná litografie |
rozměr | 30 x 32 cm |
rok | kolem roku 1900 |
stav díla | nakreslil Hermánn Zettl, řídící učitel, vydal Adlof Zinner Falkenau, značně poškozeno, pasparta, sklo |
rozměr | 30 x 32 cm |
rok | kolem roku 1900 |