#182

DVĚ MISKY

DVĚ MISKY
#182

DVĚ MISKY

Porcelain
1 limit
245 zobrazení
350 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

porcelán
22 x 22 cm a 30 x 18 cm
polovina 19.stol.
značeno Jäger
porcelán glazovaný, lehce poškozeno