technika | porcelán |
rozměr | 22 x 22 cm a 30 x 18 cm |
rok | polovina 19.stol. |
signatura | značeno Jäger |
stav díla | porcelán glazovaný, lehce poškozeno |
technika | porcelán |
rok | polovina 19.stol. |
signatura | značeno Jäger |