technika | sklo |
rozměr | výška 15,5 cm |
rok | polovina 19.stol. |
stav díla | sada šesti pohárů, bezbarvé sklo, malovaný dekor, Čechy, lehce poškozeno |
technika | sklo |
rozměr | výška 15,5 cm |
rok | polovina 19.stol. |