technika | porcelán |
rozměr | průměr 45 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |
signatura | značeno Loket |
stav díla | porcelán glazovaný, stříkaný a tištěný dekor, značeno Loket, Epiag, Made in Czechoslovakia |
technika | porcelán |
rozměr | průměr 45 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |
signatura | značeno Loket |