technika | porcelán |
rozměr | průměr 22,5 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |
signatura | značeno MZ Altrohlau |
stav díla | kombinovaná dekorační technika, Czechoslovakia |
technika | porcelán |
rozměr | průměr 22,5 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |