technika | kresba tužkou |
rozměr | 20,5 x 27 cm |
rok | 1909 |
signatura | signováno monogramem |
stav díla | papír, pasparta, sklo, list lehce poškozen |
autor | 1877-1942 |
Staroměstské náměstí v Praze
technika | kresba tužkou |
rozměr | 20,5 x 27 cm |
rok | 1909 |
autor | 1877-1942 |