#45

ŠIMON Tavík František

ŠIMON Tavík František
ŠIMON Tavík František
ŠIMON Tavík František
#45

ŠIMON Tavík František

Drawings
3 limity
342 zobrazení
2 500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 900 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

kresba tužkou
20,5 x 27 cm
1909
signováno monogramem
papír, pasparta, sklo, list lehce poškozen
1877-1942

Staroměstské náměstí v Praze