#65

NEURČENÝ AUTOR

NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
#65

NEURČENÝ AUTOR

1 limit
400 zobrazení
3 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

olej
28 x 36 cm
19. stol.
signováno nečitelně
původní rám
plátno, malba lehce poškozena

Noční krajina s mlýnem