technika | olej |
rozměr | 28 x 36 cm |
rok | 19. stol. |
signatura | signováno nečitelně |
rám | původní rám |
stav díla | plátno, malba lehce poškozena |
Noční krajina s mlýnem
technika | olej |
rozměr | 28 x 36 cm |
rok | 19. stol. |
rám | původní rám |