technika | olej |
rozměr | 48 x 67 cm |
rok | 19. stol. |
rám | původní rám |
stav díla | plátno, malba lehce poškozena |
Romantická krajina s rybářem
technika | olej |
rozměr | 48 x 67 cm |
rok | 19. stol. |
rám | původní rám |