#66

ANONYM

ANONYM
ANONYM
ANONYM
#66

ANONYM

1 limit
359 zobrazení
3 100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

olej
48 x 67 cm
19. stol.
původní rám
plátno, malba lehce poškozena

Romantická krajina s rybářem