technika | olej |
rozměr | 60 x 80 cm |
rok | 20. léta 20. stol. |
signatura | signováno nečitelně |
rám | původní rám |
stav díla | deska |
U chalupy
technika | olej |
rozměr | 60 x 80 cm |
rok | 20. léta 20. stol. |
rám | původní rám |
stav díla | deska |