#67

NEURČENÝ AUTOR

NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
#67

NEURČENÝ AUTOR

327 zobrazení
4 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

olej
60 x 80 cm
20. léta 20. stol.
signováno nečitelně
původní rám
deska

U chalupy