#68

NEURČENÝ AUTOR

NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
NEURČENÝ AUTOR
#68

NEURČENÝ AUTOR

265 zobrazení
2 500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

olej
73 x 56 cm
začátek 20.stol.
signováno nečitelně
lepenka

Horská krajina