technika | olej |
rozměr | 73 x 56 cm |
rok | začátek 20.stol. |
signatura | signováno nečitelně |
stav díla | lepenka |
Horská krajina
technika | olej |
rozměr | 73 x 56 cm |
rok | začátek 20.stol. |
stav díla | lepenka |