#83

KUZMIDROVICZ Jan Kazimierz

KUZMIDROVICZ Jan Kazimierz
KUZMIDROVICZ Jan Kazimierz
KUZMIDROVICZ Jan Kazimierz
#83

KUZMIDROVICZ Jan Kazimierz

5 limitů
433 zobrazení
8 300 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13. 1. 2021 18:00
90. aukce - internetová
90. aukce - internetová

olej
50 x 70 cm
1911
signováno
původní ozdobný rám
plátno
1886-1938

Kartářka