#92

Luboš Synecký
(1925)

Vršovice pod Grébovkou

SYNECKÝ Luboš
SYNECKÝ Luboš
SYNECKÝ Luboš
#92

Luboš Synecký
(1925)

Vršovice pod Grébovkou

251 zobrazení
1 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
13. 1. 2021 18:00

olej
68 x 96 cm
signováno
plátno
*1925

Vršovice pod Grébovkou