Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#92
Luboš Synecký
(1925)
Vršovice pod Grébovkou
#92
Luboš Synecký
(1925)
Vršovice pod Grébovkou
251 zobrazení
1 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
13. 1. 2021 18:00
Luboš Synecký
Prohlédnout autora
90. aukce - internetová
Aukční katalog
olej
68 x 96 cm
signováno
plátno
*1925
Vršovice pod Grébovkou
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript