#95

Josef Peca
(1923 – 1982)

Jarní krajina

PECA Josef
PECA Josef
PECA Josef
#95

Josef Peca
(1923 – 1982)

Jarní krajina

296 zobrazení
1 500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
13. 1. 2021 18:00

olej
81 x 100 cm
1951
signováno
plátno
1923-1982

Jarní krajina