Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#95
4
Josef Peca
(1923 – 1982)
Jarní krajina
#95
4
Josef Peca
(1923 – 1982)
Jarní krajina
296 zobrazení
1 500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
13. 1. 2021 18:00
Josef Peca
Prohlédnout autora
90. aukce - internetová
Aukční katalog
olej
81 x 100 cm
1951
signováno
plátno
1923-1982
Jarní krajina
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript