#107

VÁZA, LESOV

VÁZA, LESOV
VÁZA, LESOV
VÁZA, LESOV
#107

VÁZA, LESOV

Porcelain
248 zobrazení
750 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
29. 4. 2021 18:00
91. aukce - internetová
91. aukce - internetová

porcelán
výška 22 cm
60.léta 20.stol.
značeno vývojový závod Lesov
reliéfní neglazovaný dekor, po stranách plošná dekorace hnědou barvou