technika | porcelán |
rozměr | výška 22 cm |
rok | 60.léta 20.stol. |
signatura | značeno vývojový závod Lesov |
stav díla | reliéfní neglazovaný dekor, po stranách plošná dekorace hnědou barvou |
technika | porcelán |
rozměr | výška 22 cm |
rok | 60.léta 20.stol. |