technika | olej |
rozměr | 42 x 38 cm |
rok | 1.polovina 20.stol. |
signatura | signováno J.Rombald |
stav díla | plátno |
Paní s deštníkem na klíně
technika | olej |
rozměr | 42 x 38 cm |
rok | 1.polovina 20.stol. |
stav díla | plátno |