technika | porcelán |
rozměr | konvice výška 23 cm |
rok | polovina 20.stol. |
signatura | značeno Thun Klašterec nad Ohří |
stav díla | konvice, cukřenka, mléčenka, šest šálků s podšálky, šest desertních talířků, dekorace zlatými linkami, jeden odštěpeček na okraji šálku |