technika | akvarel |
rozměr | 45 x 61 cm |
rok | 7135 |
signatura | signováno |
rám | novodobý rám |
stav díla | karton, vpravo dole autorsky: Hommage a Mr.Charles Freund Deschamps"Concorde", pasparta, sklo |
autor | 1885-1936 |
Paříž 1919
technika | akvarel |
rozměr | 45 x 61 cm |
rok | 7135 |
signatura | signováno |
rám | novodobý rám |
autor | 1885-1936 |