#139

MISKA, ČÍNA

MISKA, ČÍNA
MISKA, ČÍNA
MISKA, ČÍNA
MISKA, ČÍNA
#139

MISKA, ČÍNA

Porcelain
222 zobrazení
6 300 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
29. 4. 2021 18:00
91. aukce - internetová
91. aukce - internetová

porcelán
průměr 16,5 cm, výška 6 cm
polovina 20.stol.
značeno
glazovaný a malovaný porcelán, malovaný motiv draků, Čína