technika | porcelán |
rozměr | průměr 16,5 cm, výška 6 cm |
rok | polovina 20.stol. |
signatura | značeno |
stav díla | glazovaný a malovaný porcelán, malovaný motiv draků, Čína |
technika | porcelán |
rok | polovina 20.stol. |
signatura | značeno |