technika | mosaz |
rozměr | 21 x 14 cm |
rok | pravděpodobně 20.stol. |
stav díla | mosazný vysoký reliéf, fixováno na černé podložce v zarámované kazetě pod sklem ( 49,5 x 39 cm), Kamerun |
Kamerunský bubeník
technika | mosaz |
rozměr | 21 x 14 cm |