#224

ŠVABINSKÝ MAXMILIÁN

ŠVABINSKÝ MAXMILIÁN
ŠVABINSKÝ MAXMILIÁN
ŠVABINSKÝ MAXMILIÁN
ŠVABINSKÝ MAXMILIÁN
#224

ŠVABINSKÝ MAXMILIÁN

436 zobrazení
8 900 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
29. 4. 2021 18:00
91. aukce - internetová
91. aukce - internetová

litografie
56 x 67 cm
1903
signováno tužkou
papír, prémie časopisu Die graphischen Künste, 1903, opus č.19, pasparta, sklo
1873-1962

U stavu II