technika | litografie |
rozměr | 56 x 67 cm |
rok | 1903 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | papír, prémie časopisu Die graphischen Künste, 1903, opus č.19, pasparta, sklo |
autor | 1873-1962 |
U stavu II
technika | litografie |
rozměr | 56 x 67 cm |
rok | 1903 |
autor | 1873-1962 |