#289

ANONYM

ANONYM
ANONYM
ANONYM
#289

ANONYM

Sculptures
1 limit
287 zobrazení
2 900 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
29. 4. 2021 18:00
91. aukce - internetová
91. aukce - internetová

dřevo
výška 32 cm
19.stol.
vyřezávané dřevo, vlasy, barvená vrstva křídy, Čína, poškozeno

Bůh Země Tu Di Gong