technika | dřevo |
rozměr | výška 32 cm |
rok | 19.stol. |
stav díla | vyřezávané dřevo, vlasy, barvená vrstva křídy, Čína, poškozeno |
Bůh Země Tu Di Gong
technika | dřevo |
rozměr | výška 32 cm |
rok | 19.stol. |