technika | bronz |
rozměr | výška 20 cm |
rok | polovina 20.stol. |
signatura | signováno pravděpodobně I.Černý |
stav díla | bronzová plaketa na kamenném podstavci |
Pax
technika | bronz |
rozměr | výška 20 cm |
rok | polovina 20.stol. |