technika | keramika |
rozměr | 54 x 22 x 6,5 cm |
rok | pravděpodobně 18.stol. |
signatura | neznačeno |
stav díla | z volné ruky tvarovaná pálená keramika, jedno ucho odlomené, prasklinky, odštěpky |
technika | keramika |
rozměr | 54 x 22 x 6,5 cm |
signatura | neznačeno |