technika | sklo |
rozměr | výška 14 cm |
rok | 80. léta 20.stol. |
signatura | nesignováno |
stav díla | vrstvené barevné sklo ryté, destička z černého skla, pravděpodobně školní práce |
Těžítko
technika | sklo |
rozměr | výška 14 cm |
rok | 80. léta 20.stol. |
signatura | nesignováno |