technika | porcelán |
rozměr | průměr 19,5 cm |
rok | 1981 |
signatura | značeno Arte Morbelli Italy |
stav díla | dekorace zlaceným leptem, motiv hlavy Etruska, limitovaná série, tento talíř má č. 4694, původní firemní etue |
technika | porcelán |
rozměr | průměr 19,5 cm |
rok | 1981 |