Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#42
HERITESOVÁ-ČERVINKOVÁ ZDENA
#42
HERITESOVÁ-ČERVINKOVÁ ZDENA
Drawings
207 zobrazení
650 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
29. 4. 2021 18:00
91. aukce - internetová
Aukční katalog
akvarel
65 x 47,5 cm
signováno
karton, nerámováno
1896-1975
Zahrada za domem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript