#43

Petr Strnad
(1935 – 2020)

Valeč v Čechách

STRNAD PETR
#43

Petr Strnad
(1935 – 2020)

Valeč v Čechách

Drawings
217 zobrazení
1 100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
29. 4. 2021 18:00

akvarel
27 x 65 cm
1977
signováno
karton, volný list
1935-2020

Valeč v Čechách