technika | akvarel |
rozměr | 27 x 65 cm |
rok | 1977 |
signatura | signováno |
stav díla | karton, volný list |
autor | 1935-2020 |
Valeč v Čechách
technika | akvarel |
rozměr | 27 x 65 cm |
rok | 1977 |
signatura | signováno |
autor | 1935-2020 |