technika | kresba uhlem a pastelem, akvarel |
rozměr | 28 x 57 cm |
signatura | signováno na zadní straně |
stav díla | pasparta |
autor | 1919-1999 |
Cesta do vsi
rozměr | 28 x 57 cm |
stav díla | pasparta |
autor | 1919-1999 |