#44

ČERNÝ-KLATOVSKÝ JAN

ČERNÝ-KLATOVSKÝ JAN
#44

ČERNÝ-KLATOVSKÝ JAN

Drawings
199 zobrazení
300 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
29. 4. 2021 18:00
91. aukce - internetová
91. aukce - internetová

kresba uhlem a pastelem, akvarel
28 x 57 cm
signováno na zadní straně
pasparta
1919-1999

Cesta do vsi