technika | barevná litografie |
rozměr | 22 x 25 cm |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | papír, výtisk č.15/200, pasparta |
autor | 1935-2020 |
Karlovy Vary
rozměr | 22 x 25 cm |
autor | 1935-2020 |