#52

Pavel Šimon
(1920 – 1958)

Celetná ulice

ŠIMON PAVEL
#52

Pavel Šimon
(1920 – 1958)

Celetná ulice

1 limit
219 zobrazení
300 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
29. 4. 2021 18:00

akvatinta
24,5 x 17,5 cm
1951
signováno tužkou
papír, značeno v desce, volný list
1920-1958

Celetná ulice