technika | akvatinta |
rozměr | 24,5 x 17,5 cm |
rok | 1951 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | papír, značeno v desce, volný list |
autor | 1920-1958 |
Celetná ulice
technika | akvatinta |
rozměr | 24,5 x 17,5 cm |
rok | 1951 |
autor | 1920-1958 |