technika | barevná litografie |
rozměr | 21 x 17 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |
stav díla | papír fixovaný na lepence, karlovarská specialita, nerámováno, vpravo dole poškozeno |
rozměr | 21 x 17 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |