technika | malba na skle |
rozměr | 25 x 30 cm |
rok | 2005 |
signatura | signováno na zadní straně |
stav díla | nerámováno |
autor | *1977 |
Léto s Ivetou
technika | malba na skle |
rozměr | 25 x 30 cm |
rok | 2005 |
stav díla | nerámováno |
autor | *1977 |