#54

PODZEMNÁ MARIE

PODZEMNÁ MARIE
#54

PODZEMNÁ MARIE

1 limit
198 zobrazení
100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
29. 4. 2021 18:00
91. aukce - internetová
91. aukce - internetová

malba na skle
25 x 30 cm
2005
signováno na zadní straně
nerámováno
*1977

Léto s Ivetou