technika | lept |
rozměr | 8,5 x 12 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | papír, autorsky popsáno, pasparta, sklo |
Grandhotel Pupp v Karlových Varech
technika | lept |
rozměr | 8,5 x 12 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |