technika | olej |
rozměr | 40,5 x 40,5 cm |
rok | 2004 |
signatura | signováno na zadní straně nečitelně |
stav díla | plátno, nerámováno |
Žena kráčející po kostkách
technika | olej |
rozměr | 40,5 x 40,5 cm |
rok | 2004 |