technika | porcelán |
rozměr | průměr 12,5 cm |
rok | pravděpodobně 18.stol. |
stav díla | malovaný motiv zahrady s plůtkem, neznačeno, Čína |
technika | porcelán |
rozměr | průměr 12,5 cm |