technika | porcelán |
rozměr | výška 25 cm |
rok | pravděpodobně 19.stol. |
signatura | značeno |
stav díla | malovaný květinový motiv, Čína |
technika | porcelán |
rozměr | výška 25 cm |
signatura | značeno |