#78

GJIKOPULLI JORGII

GJIKOPULLI JORGII
GJIKOPULLI JORGII
GJIKOPULLI JORGII
#78

GJIKOPULLI JORGII

214 zobrazení
29. 4. 2021 18:00
91. aukce - internetová
91. aukce - internetová

olej
39 x 55 cm
1988
signováno
plátno fixované na desce
*1939

Horské městečko v Albánii