technika | olej |
rozměr | 39 x 55 cm |
rok | 1988 |
signatura | signováno |
stav díla | plátno fixované na desce |
autor | *1939 |
Horské městečko v Albánii
technika | olej |
rozměr | 39 x 55 cm |
rok | 1988 |
signatura | signováno |
autor | *1939 |