technika | akvarel |
rozměr | 48 x 34 cm |
rok | 1943 |
signatura | signováno |
stav díla | papír, na zadní straně listu ( pod krycím kartonem) autiorské razítko " Ludwig Botschen Paderborn", pasparta, sklo |
autor | 1905-1973 |
Děvče s copy
technika | akvarel |
rozměr | 48 x 34 cm |
rok | 1943 |
signatura | signováno |
autor | 1905-1973 |