technika | porcelán |
rozměr | výška 8,5 cm, průměr 17 cm |
rok | 19.stol. |
stav díla | glazovaný porcelán, malovaný dekor lehce setřený, neznačeno, pravděpodobně Čína |
technika | porcelán |
rok | 19.stol. |