technika | akvarel |
rozměr | 36 x 52 cm |
signatura | signováno |
stav díla | papír, pasparta, sklo |
autor | 1915-2002 |
V zahradě za chalupou
technika | akvarel |
rozměr | 36 x 52 cm |
signatura | signováno |
autor | 1915-2002 |