#83

Josef Kadeřábek
(1915 – 2002)

V zahradě za chalupou

KADEŘÁBEK JOSEF
KADEŘÁBEK JOSEF
KADEŘÁBEK JOSEF
#83

Josef Kadeřábek
(1915 – 2002)

V zahradě za chalupou

Drawings
183 zobrazení
300 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
29. 4. 2021 18:00

akvarel
36 x 52 cm
signováno
papír, pasparta, sklo
1915-2002

V zahradě za chalupou