technika | olej |
rozměr | 35 x 42 cm |
rok | 1945 |
signatura | signováno |
stav díla | olej na plátně fixovaném na lepence, na zadní straně autorsky popsáno s datací 1945 |
autor | 1915-2002 |
Kameničky v dešti
technika | olej |
rozměr | 35 x 42 cm |
rok | 1945 |
signatura | signováno |
autor | 1915-2002 |