#84

Josef Kadeřábek
(1915 – 2002)

Kameničky v dešti

KADEŘÁBEK JOSEF
KADEŘÁBEK JOSEF
KADEŘÁBEK JOSEF
#84

Josef Kadeřábek
(1915 – 2002)

Kameničky v dešti

174 zobrazení
29. 4. 2021 18:00

olej
35 x 42 cm
1945
signováno
olej na plátně fixovaném na lepence, na zadní straně autorsky popsáno s datací 1945
1915-2002

Kameničky v dešti